Uczniowski Klub Sportowy"Jedynka"

UKS "Jedynka"

Od roku szk. 2003/2004 działa w naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy"Jedynka"

Jego celem jest propagowanie kultury fizycznej wśród młodzieży, promocja młodych talentów, wzbogacanie wizerunku szkoły i miasta. Członkiem UKS "Jedynka" może być każdy, kto chciałby czynnie uczestniczyć w zajęciach sportowych poszczególnych sekcji lub też popiera sportowe wyczyny swoich kolegów i kibicuje im.

Aby zostać członkiem UKS "Jedynka" należy wypełnić deklarację i opłacić składkę członkowską (5zł za semestr). Przynależność do UKS "Jedynka" i wynikające z tego przywileje gwarantuje legitymacja członkowska, którą otrzyma każdy, kto zgłosi chęć przystąpienia do Klubu.

UKS"Jedynka"oferuje miłośnikom sportu i rekreacji nastepujące sekcje:

sekcja lekkoatletyczna opiekun - p. Mirosław Figat, MISTRZOSTWO POLSKI Magdaleny Figat

sekcja turystyczna opiekunowie - p. Danuta Koman i p. Marek Wiszniewski. Sekcja organizuje zajęcia na basenie,       kolonie letnie, piesze rajdy.

sekcja piłki siatkowej grupa gimnazjum opiekun - p. Marek Wiszniewski

sekcja piłki ręcznej grupa SP - opiekun p. Magdalena Lewandowska